آموزش نوین معماری و نرم افزار های شیبه سازی

کرج/ پایین تر از فلکه اول گوهردشت/ نبش کوچه امیر کبیردوم

02634401988

درباره ما

استودیو معماری البرز، تخصصی ترین آموزشگاه معماری و شهرسازی در استان البرز، از سال ۹۴ به سبب علاقه به ایجاد محفلی تخصصی، حرفه ای و تکمیلی در زمینه آموزش معماری و شهرسازی شروع به کار کرد. استودیو به لطف حضور اساتید مجرب، با تحصیلات آکادمیک و تکیه بر تجربیات حرفه‌ای و عملی ایشان توانسته ‌است مباحث آموزشی را در جهت حضور موفق هنرجویان در جامعه‌ی حرفه‌ای برنامه‌ریزی کند و ایشان را در مسیر پیشرفت توانایی‌ها‌، یافتن شیوه‌ی بیان فردی و توسعه‌ی نگرش هنرمندانه همراهی کند.

استودیو معماری البرز در ابتدا تدریس اصولی رشته معماری را در اولویت کار خود قرار داد و در زمینه ی تحصیلات تکمیلی، نظام مهندسی،رایانشی و دیجیتال، معماری و معماری داخلی، آموزش نرم افزارو اسکیس و راندو فعالیت می کند، اکنون پس از گذشت چهارسال سال و مواجه شدن با استقبال خوب هنرجویان و اساتید، همنچنین کیفیت آثار نهایی دوره‌های آموزشیِ خود، در حال برنامه ریزی سایر رشته‌های حیطه گرافیک، عمران و طراحی مد است.

ارتباط و همبستگی مفید و موثر هنرجویان با مدرسین در خانواده صمیمی استودیو، برای استفاده از قابلیت‌های بی‌شمار مشاغل زیر مجموعه معماری، بر اساس نیاز جامعه، همچنین رسیدن هنرمندان به جایگاه شغلی مطمئن در آینده‌ی نزدیک، آرمان ماست.