آموزش نوین معماری و نرم افزار های شیبه سازی

کرج/ پایین تر از فلکه اول گوهردشت/ نبش کوچه امیر کبیردوم

02634401988

دپارتمان تحصیلات تکمیلی

دپارتمان تحصیلات تکمیلی

معمار در فرآیند خلق اثر، از تجسم تا اجرای طرح، بی تردید نیازمند پلی است میان تجسم خلاق خویش و به ظهور رساندن این تجسم ذهنی (اجرای طرح)، که عبارت است از “بیان ملموس و عینی اندیشه خلاق” خود برای مخاطب (کارفرما و مجریان طرح)؛ آنچه در معماری امروز به واسطه نرم افزار های قدرتمند معماری، طراحی صنعتی و گرافیکی تسهیل شده است.
دپارتمان نرم افزار مرکز معماری البرز فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴آغاز کرده است و با آموزش نرم افزار های روز دنیا در زمینه ترسیم، مدلینگ، رندرینگ و پرزانته با توجه به شرایط بازار کار نیاز هنرجویان را پوشش داده است. همچنین با همراهی مشاورین تخصصی مرکز و اساتید مجرب در زمینه نرم افزار امکان ارتباط هنرجو با استاد و مشاورین در پایان دورهرا فراهم آورده است. از دیگر خدمات مجموعه میتوان به ارائه مدرک بین المللی از انگلستان در پایان دوره با تائید استاد مربوطه، ارایه مدرک مرکز معماری و یا گواهی حضور در سمینار اشاره کرد که قابل ارایه در داخل و خارج کشور میباشند.
دپارتمان نرم افزار به دانش افزایی و افزایش مهارت و کارآفرینی در استان البرز می اندیشد و برآنست تا شرکت کنندگان در دوره های تخصصی نرم افزار بتوانند در پایان دوره ها به عنوان متخصص فعالیت کنند. برای نیل به این مقصود در گام پیشرو قصد دارد تا با اقدام به همکاری با شرکت های مهندسی مشاور و دفاتر معماری فعال در استان البرز در زمینه طراحی بتواند گام مهمی در راستای عملی سازی دوره ها بردارد و به عنوان یک منبع معتبر معرفی نیرو در بازار کار معرفی شود.
همچنین در جستجوی آن است تا با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی نوین برای هنرجویان در هر کجا و هر شرایط به صورت غیر حضوری امکان بهره برداری برای تمامی علاقمندان در سراسر کشور را فراهم آورد و با انتقال دانش معماران مطرح ایران به هنرجویان در راه تحقق اهداف مجموعه گام بردارد.