چشم انداز

استودیومعماری یک آموزش است ، با طیف گسترده ای از برنامه های اصلی پیشگام ، فضایی را برای نسل بعدی معماران و تغییر دهندگان فراهم می کند تا آینده شهرها ، معماری و فناوری را تصور کنند ، آزمایش کنند و شکل دهند.

این امر از طریق Fab Academy ، یک مدل آموزشی توزیع شده با هدف معرفی هرکسی با ساخت دیجیتال ، نیز امکان پذیر است. لازم به ذکر نیست که کارگاه ها و برنامه های کوتاه ، اجرای برنامه های جهانی ایجاد شده از طریق راه حل های محلی ، مانند مدرسه تابستانی جهانی.

استودیومعماری نوآوری است ، با آزمایشگاه Fab Lab Barcelona ، اولین و پیشرفته ترین آزمایشگاه تولید دیجیتال در اتحادیه اروپا و آزمایشگاه Green Fab ، اولین آزمایشگاه ساخت دیجیتال با هدف خودکفایی: دو مکان که می توانید تقریباً هر چیزی را در آن بسازید. پس از میزبانی FAB10 در سال 2014 ، دهمین کنفرانس سالانه Fab Lab در سراسر جهان ، Fab Lab Barcelona نقش خود را در شبکه Lab Fab به عنوان یکی از رهبران جهانی انقلاب ساخت دیجیتال و همچنین هماهنگ کننده برنامه آکادمی Fab تثبیت کرده است.

استودیومعماری به لطف مجموعه ای از پروژه ها که توسط اتحادیه اروپا تأمین می شود و با همکاری شرکای خصوصی و دولتی اروپایی تهیه شده و هدف آن کشف نقش فناوری در جامعه و شهرهای ما است ، تحقیقاتی است.

استودیومعماری یک جامعه است و فراتر از کار آموزشی و پیش تحقیق خود ، به دنبال تماس و همکاری دائمی بین صدها معلم ، محقق ، م institutionsسسه و شرکت است که با ما کار کرده اند یا هدف ارائه راه حل برای چالش های بزرگ بشریت را دنبال می کنند.

استودیومعماری میراث فرهنگی است ، با آزمایشگاه های Valldaura ، یک مرکز تحقیقاتی خودکفا واقع در پارک متروپولیتن Collserola ، 20 دقیقه با مرکز کرج و احاطه شده توسط 140 هکتار جنگل ، جایی که یک سری آزمایشگاه برای تولید و آزمایش انرژی ، غذا و چیزهای دیگر.

استودیومعماری از طریق سخنرانی ها ، نشریات ، نمایشگاه ها و مسابقات ، Outreach است. با تشکر از ابتکاراتی مانند سری سخنرانی های IAAC یا مسابقه معماری پیشرفته ، IAAC ارزش های خود را در بحث در مورد معماری ، شهرها ، جامعه و فناوری ارتقا می دهد ، چالش های امروزی جهان.