پکیج‌های آموزشی را را با چه روشی می‌توان دریافت کرد؟

پکیج‌های آموزشی استودیو را می‌توانید به دو صورت دانلودی و پستی تهیه کنید. در حالت دانلودی، لینک های دانلود دوره در پایین صفحه ی مربوط به همان دوره ی آموزشی در اختیار شما قرار می گیرند و می توانید جلسات آموزشی را دانلود کنید. در حالت پستی، پکیج های آموزشی در قالب DVD برای شما با پست پیشتاز ارسال می گردند.

من دوره آموزشی را به صورت پستی خرید کرده ام، بسته‌ی آموزشی چند روز بعد به دستم می‌رسد؟

پکیج‌های آموزشی که به صورت پستی خریداری شوند، یک روز بعد از خرید برای کاربر با پست پیشتاز ارسال شده و بعد از 48 تا 72 ساعت به دست کاربر خواهد رسید.

من دوره آموزشی را به صورت دانلودی خرید کرده ام، چطور می‌توانم لینک‌های دانلود را دریافت کنم؟

بعد از خرید دوره، با همان اکانتی که خرید را انجام داده‌اید وارد سایت استودیو می‌شوید، از پایینِ صفحه‌ی همان دوره‌ی آموزشی، در بخش “سرفصل‌های دوره”، می‌توانید لینک‌های دانلود را دریافت کرده و جلسات آموزشی را دانلود کنید. لینک‌های دانلود برای همیشه در اکانت شما باقی می‌مانند و محدودیت زمانی برای دانلود آن‌ها وجود ندارد.

پکیج‌ها یا بسته های آموزشی بر روی چند سیستم قابل اجرا هستند؟

پکیج‌های آموزشی تک کاربره و دارای پسوود هستند و روی یک سیستم به صورت دائمی نصب می‌شوند. توصیه‌ی ما این است که پکیج‌ها را بر روی لپ تاپ یا سیستمی که بیشترین دسترسی و استفاده را دارید، نصب کنید.

آیا پسوورد پکیج‌های آموزشی با تغییر ویندوز عوض می‌شود؟

خیر تغییر نمی‌کند، بعد از تغییر ویندوز شما می‌توانید با همان پسوورد قبلی، به دوره های آموزشی خود دسترسی داشته باشید. فقط در صورت خرید سیستم یا لپ تاپ جدید باید برای دریافت پسوورد جدید با پشتیبانی استودیو تماس بگیرید.

در صورت خرید سیستم یا لپتاپ جدید، چگونه باید پسوورد جدید برای پکیج‌های آموزشی که قبلا خریداری کرده‌ام دریافت کنم؟

شما می‌توانید با ارسال فاکتورِ سیستم یا لپ تاپِ جدیدتان به پشتیبانی استودیو، تقاضای دریافتِ پسوورد جدید نمایید. در این حالت، پسوورد قبلی شما غیر فعال می‌شود.

آیا پکیج‌ها بر روی سیستم عامل مک قابل اجرا هستند؟

خیر، متاسفانه پکیج ها بر روی سیستم عامل مک حتی در صورت استفاده از شبیه ساز ویندوز، قابل استفاده نیستند…